Fractal Design Define 7 XL TG Dark Tint Side window, Black, E-ATX, Power supply included No
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-DEF7X-03
- Saadavus: 5
-
232€
Fractal Design Define 7 XL TG Dark Tint Side window, Black, E-ATX, Power supply included No
| All | |
| Aknaga | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 650 mm |
| Brutokaal | 19.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 700 mm |
| Brutolaius (mm) | 350 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | E-ATX |
| Laienduspesad | 9 + 3 |
| Maht (m3) | 0.15925 m |
| Muud funktsioonid | Front ports 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Netokaal | 17.31 kg |
| Paber/Papp | 2200.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 290.00 g |
| Producer product name | Define 7 XL TG Dark Tint |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.49 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black |
| WEEE maks | No |
Sildid: fractal design define 7 xl tg dark tint side window, black, e-atx, power supply included no, fd-c-def7x-03, fractal design, korpused




