Fractal Design Focus 2 Side window RGB White TG Clear Tint Midi Tower Power supply included No
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-FOC2A-04
- Saadavus: 5
-
83€
Fractal Design Focus 2 Side window RGB White TG Clear Tint Midi Tower Power supply included No
| All | |
| Aknaga | Yes |
| Brutokaal | 7.60 kg |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 17 cm |
| Draivilahtrid | Dedicated 3.5" - 2 (included) Dedicated 2.5" - 2 included, 6 total |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 539.00 mm |
| Gross height (mm) | 538.00 mm |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Midi Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Liides | 2x USB 3.0, Audio (RGB controller included in RGB version) |
| Mõõdud (l x s x k) | 215 x 472 x 451 mm |
| Muud funktsioonid | Comes with two of our 140 mm Aspect fans (With or without RGB depending on version) |
| Netokaal | 6.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer product name | Focus 2 |
| Taara kaal (kg) | 1.50 kg |
| Tare other | 12 g |
| Toetatud esimese radiaatori mõõdud | 360 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | Place for 1x 120 mm (not included) mm |
| Toetatud ülemise radiaatori mõõdud | Up to 240 mm (max 46 mm RAM height) mm |
| Toite tüüp | ATX |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 25 cm |
| Tolmuvastane filter | Top (plastic mesh, PSU (nylon), Front (steel mesh) |
| Toote värv | RGB White TG Clear Tint |
| Ühilduvus | Motherboard compatibility ATX / mATX / Mini ITX |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: fractal design focus 2 side window rgb white tg clear tint midi tower power supply included no, fd-c-foc2a-04, fractal design, korpused













