Fractal Design | Meshify 2 XL Light Tempered Glass | Black | ATX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-MES2X-02
- Saadavus: 4
-
229€
Fractal Design | Meshify 2 XL Light Tempered Glass | Black | ATX
| All | |
| Draivilahtrid | 6x3.5"/2.5" 2x2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 651 mm |
| Gross height (mm) | 684 mm |
| Gross weight | 16 kg |
| Gross width (mm) | 330 mm |
| Juhtmehaldus | Yes |
| Karbi sisu | Meshify 2 XL Case, User manual, Accessory box, Screw box |
| Kombineeritud HDD/SSD sahtel | Yes |
| Laienduspesad | 9 + 3 |
| Liides | 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Mõõdud (l x s x k) | 600 x 240 x 566 mm |
| Muud funktsioonid | Left side panel: Tempered glass light tint Right side panel: Steel Front fan: 2x Dynamic X2 GP-14 included Rear fan: 1x Dynamic X2 GP-14 included |
| Net weight | 12.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2900 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | Meshify 2 XL Light Tempered Glass |
| Tare other | 12 g |
| Tare weight (kg) | 3.2 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Tolmuvastane filter | Top, front and bottom |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | E-ATX / ATX / mATX / Mini-ITX / EE-ATX / SSI-CEB / SSI-EEB |
| Volume (m3) | 0.14694372 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

