Fractal Design North XL Momentum Edition | ATX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-NOR1X-07
- Saadavus: 5
-
212€
Fractal Design North XL Momentum Edition | ATX
| All | |
| Draivilahtrid | 2x 2.5" 2x 3.5/2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 604.00 mm |
| Gross height (mm) | 608.00 mm |
| Gross weight | 11.90 kg |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 9.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1760.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | North XL Momentum Edition |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |









