Gamemax Case | HYPE-M BK | Black | Micro | Power supply included No
- TootjadGamemax
- Mudel: HYPE-M BK
- Saadavus: 5
-
83€
Gamemax Case | HYPE-M BK | Black | Micro | Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5", 3 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 525.00 mm |
| Gross weight | 12.87 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Micro |
| Laienduspesad | 4 |
| Net weight | 11.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1064.00 g |
| Plastic (No PET) | 266.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | HYPE-M BK |
| Tare weight (kg) | 1.33 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax case hype-m bk black micro power supply included no, hype-m bk, gamemax, korpused










