Dell Alienware Pro Wireless Gaming Headset | Dell
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 250.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell alienware pro wireless gaming headset dell, 545-bbft, dell, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid







