Energy Sistem Headphones | Power Sport | Built-in microphone | Bluetooth | Black/Red
- TootjadEnergy Sistem
- Mudel: 458684
- Saadavus: 3
-
57€
Energy Sistem Headphones | Power Sport | Built-in microphone | Bluetooth | Black/Red
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB 3 dB |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 288 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Playback control | Yes |
| Producer | Energy Sistem |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | Power Sport |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black/Red |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






