Energy Sistem True Wireless Earphones | Serenity ANC | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Lavender
- TootjadEnergy Sistem
- Mudel: 459186
- Saadavus: 5
-
46€
Energy Sistem True Wireless Earphones | Serenity ANC | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Lavender
| All | |
| ANC | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB 3 dB |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4178 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 31.20 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 7.80 g |
| Playback control | Yes |
| Producer | Energy Sistem |
| Producer product family | True Wireless Earphones |
| Producer product name | Serenity ANC |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | USB type-C |
| Värv | Lavender |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: energy sistem true wireless earphones serenity anc built-in microphone bluetooth anc lavender, 459186, energy sistem, korvaklapid ja mikrofonid






