Gembird | Condenser Microphone with Desk-stand | MIC-D-04 | 3.5 mm jack | Black
- TootjadGembird
- Mudel: MIC-D-04
- Saadavus: 4
-
6€
Gembird | Condenser Microphone with Desk-stand | MIC-D-04 | 3.5 mm jack | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Muud funktsioonid | Frequency response: 20 Hz - 20 kHz |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 258 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm jack |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Gembird |
| Producer product family | Condenser Microphone with Desk-stand |
| Producer product name | MIC-D-04 |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird condenser microphone with desk-stand mic-d-04 35 mm jack black, mic-d-04, gembird, korvaklapid ja mikrofonid



