Gembird Glossy Black, Gaming headset with volume control, Built-in microphone, 3.5 mm
- TootjadGembird
- Mudel: GHS-402
- Saadavus: 5
-
10€
Gembird Glossy Black, Gaming headset with volume control, Built-in microphone, 3.5 mm
| All | |
| Brutokaal | 0.34 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Kandmisviis | Headband |
| Netokaal | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote nimetus | Gaming headset with volume control |
| Värv | Glossy Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird glossy black, gaming headset with volume control, built-in microphone, 35 mm, ghs-402, gembird, korvaklapid ja mikrofonid




