Gembird | MHS-001-GW | Stereo headset | Built-in microphone | 3.5 mm | Glossy white
- TootjadGembird
- Mudel: MHS-001-GW
- Saadavus: 4
-
11€
Gembird | MHS-001-GW | Stereo headset | Built-in microphone | 3.5 mm | Glossy white
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross depth master carton | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross height master carton | 395.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | Microphone: condenser omni-directional sensitivity:-58 3 dB(0 dB 1V/uBar at 1KHz), -38dB (0 dB 1V/Pa at 1KHz), 30 - 16000 Hz dB |
| Muud funktsioonid | Stereo headset with rotating microphone boom, Clear and powerful sound, Perfect for music, gaming and online chats, Practical in-line control for volume, mute and microphone, Large comfortable ear cushions, Comfortable, adjustable headband. |
| Net weight | 0.23 kg |
| Net weight master carton | 5.6 kg |
| Packing quantity | 20.00 pc(s) |
| Palette Qty | 560 pc(s) |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Gembird |
| Producer product family | MHS-001-GW |
| Producer product name | Stereo headset |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 1.021 kg |
| TI weight (kg) | 0.21 kg |
| Värv | Glossy white |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird mhs-001-gw stereo headset built-in microphone 35 mm glossy white, mhs-001-gw, gembird, korvaklapid ja mikrofonid





