Koss Headphones CS200 USB Headband/On-Ear, USB, Microphone, Black,
- TootjadKoss
- Mudel: 194390
- Saadavus: 5
-
48€
Koss Headphones CS200 USB Headband/On-Ear, USB, Microphone, Black,
| All | |
| Brutokaal | 0.22 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Kandmisviis | Headband/On-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Double-Sided D-Profile creates the perfect fit and seal Flexible, hands free electret noise-cancelling microphone Lightweight design for all-day comfort USB Connection Ideal for: Conference Calls, Telephony, Language Learning Software, Listening Labs, Te |
| Netokaal | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | CS200 USB |
| Sagedusvahemik | 20-22.000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | USB |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.001728 m |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones cs200 usb headbandon-ear, usb, microphone, black, 194390, koss, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid




