Koss Headphones PRO4AA Headband/On-Ear, 6.35mm ( 1/4inch), Titanium/Black,
- TootjadKoss
- Mudel: 180662
- Saadavus: 4
-
131€
Koss Headphones PRO4AA Headband/On-Ear, 6.35mm ( 1/4inch), Titanium/Black,
| All | |
| Brutokaal | 0.785 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Kandmisviis | Headband/On-Ear |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 95 dB |
| Microphone | No |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Noise isolating professional studio headphones The first dynamic headphones to deliver true full frequency, high fidelity performance Standard-setting design incorporates performance-enhancing technology Superior isolation, accurate sound reproduction an |
| Näivtakistus | 250 |
| Netokaal | 0.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 11 g |
| Plastic (No PET) | 54 g |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | PRO4AA |
| Sagedusvahemik | 15-20.000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.065 kg |
| Toote värv | Titanium/Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | 6.35mm ( 1/4inch) |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones pro4aa headbandon-ear, 635mm 14inch, titaniumblack, 180662, koss, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid



