Lenovo | ANC Headset Gen2 (Teams) | 4XD1M45627 | Wired | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XD1M45627
- Saadavus: 3
-
138€
Lenovo | ANC Headset Gen2 (Teams) | 4XD1M45627 | Wired | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 191 mm |
| Gross height (mm) | 75 mm |
| Gross weight | 0.416 kg |
| Gross width (mm) | 228 mm |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.148 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 176 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260 g |
| Pistmiku tüüp | Wired |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ANC Headset Gen2 (Teams) |
| Producer product name | 4XD1M45627 |
| Tare weight (kg) | 0.268 kg |
| USB-port | USB-C plug and USB-C to USB-A converter |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0032661 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










