Lenovo Headset | USB-A Stereo Gen 2 | Built-in microphone | Wired | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XD1P83425
- Saadavus: 5
-
34€
Lenovo Headset | USB-A Stereo Gen 2 | Built-in microphone | Wired | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 58.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 184.00 mm |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 438 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pistmiku tüüp | Wired |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | USB-A Stereo Gen 2 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| USB-port | USB-A |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo headset usb-a stereo gen 2 built-in microphone wired black, 4xd1p83425, lenovo, korvaklapid ja mikrofonid




