Lenovo | Speakerphone | 6000 | Built-in microphone | Bluetooth | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y71Q47766
- Saadavus: 1
-
133€
Lenovo | Speakerphone | 6000 | Built-in microphone | Bluetooth | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Näivtakistus | 3 |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 640 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Speakerphone |
| Producer product name | 6000 |
| Sagedus | 20-20k kHz |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Talk time (single charge) | 12 h |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Mac OS 10.4, Mac OS 11, Chrome OS 29 |
| USB-port | USB-C, USB-A |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



