Lenovo | Wireless Headset | 4XD1S19778 | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XD1S19778
- Saadavus: 2
-
124€
Lenovo | Wireless Headset | 4XD1S19778 | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Black
| All | |
| ANC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Control | Power on/off, volume control, microphone on/mute, reject call, voice assistant, ANC on/off, Microsoft Teams button, answer call, Bluetooth, end call button, play/pause/track forward/back |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 191.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Gross width (mm) | 228.00 mm |
| Kandmisviis | On-ear |
| Maksimaalne ulatus | 30 m |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni tundlikkus | 115+/-2.5 dB |
| Mürasummutus | Yes |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.40 kg |
| Package content | Headset x1 USB-C Bluetooth Audio Receiver x1 USB-C to USB-C cable x1 Soft Pouch x1 Warranty Poster x1 Setup Poster x1 Safety Flyer x1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 265 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 252.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Playback time (single charge) | 60 h |
| Portable charger charging time | 2 h |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Wireless Headset |
| Producer product name | 4XD1S19778 |
| Sagedus | 20k kHz |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth 5.3, USB-C Receiver |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Talk time (single charge) | 30 h |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Black |
| Tooteperekond | Headset |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10 and above, Mac OS, Android, IOS |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| USB-port | USB-C |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





























