Lenovo Wireless VoIP Headset (Teams) | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 251.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 227.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo wireless voip headset teams lenovo, 4xd1m80020, lenovo, korvaklapid ja mikrofonid

