Logitech | PC 960 USB | USB Type-A
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | With an adjustable, over-the-head fit and flexible, lightweight design, this USB stereo headset lets you talk and listen in comfort at a comfortable price. |
| Gross depth (mm) | 162 mm |
| Gross depth master carton | 335 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross height master carton | 162 mm |
| Gross weight | 0.165 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 2.4 m m |
| Kaabli pikkus | 2.4 m |
| Karbi sisu | Logitech PC Headset 960 USB Quick Start Guide |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 16000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -44 dB |
| Net weight | 0.143 kg |
| Net weight master carton | 1.65 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 1060 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 48 g |
| Peakomplekti tüüp | Binaural |
| PET | 70.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-A |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | PC 960 USB |
| Sagedusvahemik | Headphones: 20 - 20000 HzMicrophone: 100 - 16000 Hz |
| Seadme ühilduvus | Wired |
| Tare weight (kg) | 0.022 kg |
| Tare weight master carton | 0.277 kg |
| Toote tüüp | Headset |
| Toote värv | Black |
| Tundlikkus | Microphone sensitivity: -44 dBV/PA +/-3 dB dBmW |
| Volume (m3) | 0.0014094 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech pc 960 usb usb type-a, 981-000100, logitech, korvaklapid ja mikrofonid




