Muse | M-276BTB | Wireless | On-Ear | Microphone | Wireless | Blue
- TootjadMuse
- Mudel: M-276BTB
- Saadavus: 5
-
21€
Muse | M-276BTB | Wireless | On-Ear | Microphone | Wireless | Blue
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Bluetooth version: V4.2+EDR, Adjustable headband for maximum comfort, Music playback time: Up to 10 hours, Charging time: 2 ~ 3 hours, Built-in rechargeable battery, Hands-Free, Sensitivity: 108dB 3dB, Magnet type: Neodymium, Speaker diameter: 4cm |
| Gross depth (mm) | 211 mm |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross height (mm) | 84 mm |
| Gross height master carton | 249 mm |
| Gross weight | 0.329 kg |
| Gross width (mm) | 191 mm |
| Gross width master carton | 405 mm |
| Kaabli pikkus | Aux-in cable: 1m, USB cable: 0.8 m |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.17 kg |
| Net weight master carton | 3.29 kg |
| NFC features | No |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 390 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 127 g |
| PET | 3 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Producer | Muse |
| Producer product name | M-276BTB |
| Sagedusvahemik | 20 - 20 000 Hz |
| Tare other | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.159 kg |
| Tare weight master carton | 0.746 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB charging cable, Aux in cable (3.5mm) |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Blue |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wireless |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.003385284 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: muse m-276btb wireless on-ear microphone wireless blue, m-276btb, muse, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid





