Natec | Microphone | GENESIS Radium 251 | Built-in microphone | USB Type-C | White
- TootjadNatec
- Mudel: NGM-2355
- Saadavus: 5
-
50€
Natec | Microphone | GENESIS Radium 251 | Built-in microphone | USB Type-C | White
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | -40 dB |
| Müravähendus | Yes |
| Muud funktsioonid | Offers real-time, zero-latency listening which allows you to monitor sound quality in real time and catch potential errors Subtle but stylish RGB backlighting that accentuates your gaming rig and gives it a unique character. |
| Net weight | 0.22 kg |
| Package content | Adapter 5/8" - 3/8", Anti-shock mount, Microphone stand, Mounting bracket, Pop-filter, USB cable, User guide. |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 220 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-C |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product family | Microphone |
| Producer product name | GENESIS Radium 251 |
| Sagedus | 50-16k kHz |
| Seadme ühilduvus | Wired |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | PC |
| USB-port | USB-C |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: natec microphone genesis radium 251 built-in microphone usb type-c white, ngm-2355, natec, korvaklapid ja mikrofonid







