Razer Kraken Kitty V3 X Headset, Quartz | Razer
- TootjadRazer
- Mudel: RZ04-05350100-R3M1
- Saadavus: 3
-
79€
Razer Kraken Kitty V3 X Headset, Quartz | Razer
| All | |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 213.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross weight | 0.94 kg |
| Gross width (mm) | 99.00 mm |
| Net weight | 0.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 309 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| Producer | Razer |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: razer kraken kitty v3 x headset, quartz razer, rz04-05350100-r3m1, razer, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

