Razer Multi-Platform Gaming Headset | Barracuda X Chroma | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Wireless | Phantom White Edition
- TootjadRazer
- Mudel: RZ04-05220400-R3M1
- Saadavus: 3
-
148€
Razer Multi-Platform Gaming Headset | Barracuda X Chroma | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Wireless | Phantom White Edition
| All | |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 521.00 mm |
| Gross height (mm) | 532.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni sagedus | 100-10k Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -42 3 dB |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Multi-Platform Gaming Headset |
| Producer product name | Barracuda X Chroma |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | Phantom White Edition |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tundlikkus | 96 dB |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wireless | Yes |
Sildid: razer multi-platform gaming headset barracuda x chroma bluetooth over-ear microphone wireless phantom white edition, rz04-05220400-r3m1, razer, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid






