Sony EX series MDR-EX15AP In-ear White
| All | |
| Akustiline süsteem | Closed |
| Brutokaal | 0.053 kg |
| Draiveri tüüp | Dynamic |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross depth master carton | 235 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 205 mm |
| Juhtseade | 9 cm |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kaal | 3 g |
| Kandekarp | No |
| Kandmisviis | In-ear |
| Kasutusjuhend | Yes |
| Kõrvakinniti | Intraaural |
| Kõrvaklapi väljund | No |
| Kõrvapadjad | Yes |
| Kõrvasisesed kõrvaklapid | Earbuds |
| Magneti tüüp | Neodymium |
| Net weight master carton | 0.318 kg |
| Netokaal | 0.028 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 1128 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Peakomplekti tüüp | Binaural |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer product family | EX series |
| Producer product name | MDR-EX15AP |
| Sagedusvahemik | 8 - 22000 Hz |
| Seadme ühilduvus | 3.5 mm |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 100 mW |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.025 kg |
| Tare weight master carton | 0.092 kg |
| Toote värv | White |
| Tundlikkus | 100 dB |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Väljundi näivtakistus | 16 |
| Volume (m3) | 0.0002475 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: sony ex series mdr-ex15ap in-ear white, mdrex15apwce7, sony, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid



