Sony | MDR-ZX110APW.CE7 | Wired | On-Ear | Microphone | White
- TootjadSony
- Mudel: MDRZX110APW.CE7
- Saadavus: 5
-
19€
Sony | MDR-ZX110APW.CE7 | Wired | On-Ear | Microphone | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | DRIVER UNIT: 30 mm dynamic Dome type |
| Gross depth (mm) | 132 mm |
| Gross depth master carton | 197 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross weight | 0.209 kg |
| Gross width (mm) | 47 mm |
| Gross width master carton | 144 mm |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.13 kg |
| Net weight master carton | 0.836 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 1132 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product name | MDR-ZX110APW.CE7 |
| Sagedusvahemik | 12 22000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.079 kg |
| Tare weight master carton | 0.104 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00111672 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: sony mdr-zx110apwce7 wired on-ear microphone white, mdrzx110apwce7, sony, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid




