Anker Soundcore | Wireless Earbuds | Liberty 5 | ANC
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A3957G21
- Saadavus: 5
-
117€
Anker Soundcore | Wireless Earbuds | Liberty 5 | ANC
| All | |
| ANC | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 108.00 mm |
| Gross height (mm) | 56.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2646 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 61.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product family | Wireless Earbuds |
| Producer product name | Liberty 5 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





