Apple AirPods Pro 3 | Bluetooth | In-Ear | White | Noise canceling | Wireless
- TootjadApple
- Mudel: MFHP4ZM/A
- Saadavus: 5
-
272€
Apple AirPods Pro 3 | Bluetooth | In-Ear | White | Noise canceling | Wireless
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Kandmisviis | In-Ear |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3846 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | AirPods Pro 3 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |





