Beyerdynamic Professional 2-in-1 DJ Headphones | DJ 300 PRO X | 3.5 mm and adapter 6.35 mm | On-Ear
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 1001619
- Saadavus: 3
-
222€
Beyerdynamic Professional 2-in-1 DJ Headphones | DJ 300 PRO X | 3.5 mm and adapter 6.35 mm | On-Ear
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 0.86 kg |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 48 |
| Net weight | 0.37 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 168.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 327.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Producer product family | Professional 2-in-1 DJ Headphones |
| Producer product name | DJ 300 PRO X |
| Sagedusvahemik | 5-35k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | 3.5 mm and adapter 6.35 mm |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |





