Koss Headphones KEB9iB In-ear, 3.5mm (1/8 inch), Microphone, Blue,
- TootjadKoss
- Mudel: 192360
- Saadavus: 5
-
16€
Koss Headphones KEB9iB In-ear, 3.5mm (1/8 inch), Microphone, Blue,
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 50.00 mm |
| Brutokaal | 0.039 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 150.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 20.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kandmisviis | In-ear |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 110 dB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 16 |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Paber/Papp | 10 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 9 g |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | KEB9iB |
| Sagedusvahemik | 18-20.000 Hz |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.019 kg |
| Toote värv | Blue |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | 3.5mm (1/8 inch) |
| USB-laadimise pesa | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones keb9ib in-ear, 35mm 18 inch, microphone, blue, 192360, koss, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

