Koss Headphones KPH25k Headband/On-Ear, 3.5mm (1/8 inch), Black,
- TootjadKoss
- Mudel: 184888
- Saadavus: 3
-
18€
Koss Headphones KPH25k Headband/On-Ear, 3.5mm (1/8 inch), Black,
| All | |
| Brutokaal | 0.18 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Kandmisviis | Headband/On-Ear |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 94 dB |
| Microphone | No |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Lightweight and portable for active lifestyles Equipped with dynamic elements for extended frequency response Collapsible design for maximum portability and storage Over-the-head design with contemporary styling Perfect for use with portable MP3 players |
| Näivtakistus | 32 |
| Netokaal | 0.1 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | KPH25k |
| Sagedusvahemik | 60-20.000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | 3.5mm (1/8 inch) |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00152 m |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones kph25k headbandon-ear, 35mm 18 inch, black, 184888, koss, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid



