Koss Headphones KEB9iW Wired, In-ear, Microphone, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 50 mm |
| Brutokaal | 0.035 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 178 mm |
| Brutolaius (mm) | 25 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eritunnused | An innovative angled port ensures the perfect fit at the touch of a finger. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 190 mm |
| Gross height master carton | 70 mm |
| Gross width master carton | 175 mm |
| Kandmisviis | In-ear |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0002225 m |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 16 |
| Net weight master carton | 0.21 kg |
| Netokaal | 0.016 kg |
| Paber/Papp | 12.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm plug |
| Plastik (ilma PET-ita) | 7.00 g |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | KEB9iW |
| Sagedusvahemik | 18-20000 Hz |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.023 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones keb9iw wired, in-ear, microphone, white, 192617, koss, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid




