Koss | Headphones | KSC21k | Wired | In-ear | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.041 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Kandmisviis | In-ear |
| Microphone | No |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 36 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7089 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 12 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Producer | Koss |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | KSC21k |
| Sagedusvahemik | 50-18k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.021 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones ksc21k wired in-ear black, 194270, koss, korvaklapid



