Gorenje Refrigerator | RF4142PW4 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 143.6 cm | Fridge net capacity 165
- TootjadGorenje
- Mudel: RF4142PW4
- Saadavus: 5
-
254€
Gorenje Refrigerator | RF4142PW4 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 143.6 cm | Fridge net capacity 165 L | Freezer net capacity 41 L | 40 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 176 kWh |
| Avatud ukse alarm | Yes |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 1485.00 mm |
| Gross weight | 44.50 kg |
| Gross width (mm) | 567.00 mm |
| Kompressorite arv | 1 |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 143.6 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Automatic |
| Külmkapi netomahutavus | 165 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 55 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 40 dB |
| Net weight | 41.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 206 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3150.00 g |
| Plastic (No PET) | 350.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | RF4142PW4 |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 41 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Top |
| Sügavkülmiku sulatamise funktsioon | Manual |
| Sügavus | 54.2 cm |
| Tare weight (kg) | 3.50 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.49 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



