Gorenje | Refrigerator | RK14EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 143 cm | Fridge net capacity 122
- TootjadGorenje
- Mudel: RK14EPS4
- Saadavus: 5
-
280€
Gorenje | Refrigerator | RK14EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 143 cm | Fridge net capacity 122 L | Freezer net capacity 53 L | 39 dB | Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 195 kWh |
| Avatud ukse alarm | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatarbimine | 4.8 kWh/24h |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 585.00 mm |
| Gross height (mm) | 1500.00 mm |
| Gross weight | 45.00 kg |
| Gross width (mm) | 521.00 mm |
| Hinnang | 4 |
| Juurviljasahtlite arv | 1 |
| Kliimaklass | N, ST |
| Kompressorite arv | 1 |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 143 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Automatic |
| Külmkapi netomahutavus | 122 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 49.5 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 41.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 175 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3600.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | RK14EPS4 |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 53 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavkülmiku sulatamise funktsioon | Manual |
| Sügavus | 56.2 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Combi |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.46 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




