Gorenje RK4182PW4 Refrigerator, E, Free standing, Combi, Height 180 cm, Net Fridge 198 L, Net Freezer 71L, White | Gorenje
- TootjadGorenje
- Mudel: RK4182PW4
- Saadavus: 10
-
315€
Gorenje RK4182PW4 Refrigerator, E, Free standing, Combi, Height 180 cm, Net Fridge 198 L, Net Freezer 71L, White | Gorenje
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 1869.00 mm |
| Gross weight | 58.00 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Net weight | 53.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.63 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje rk4182pw4 refrigerator, e, free standing, combi, height 180 cm, net fridge 198 l, net freezer 71l, white gorenje, rk4182pw4, gorenje, kulmikud



