Midea Refrigerator | MDRD86SLE32 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 50 cm | Fridge net capacity 47 L
- TootjadMidea
- Mudel: MDRD86SLE32
- Saadavus: 5
-
174€
Midea Refrigerator | MDRD86SLE32 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 50 cm | Fridge net capacity 47 L | 41 dB | Red
| All | |
| Aastane energiakulu | 80 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 50 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 47 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 48.5 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 41 dB |
| Net weight | 16.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 47 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | MDRD86SLE32 |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 49 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | Larder |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



