TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 201 cm | No Frost system | Fridge net
- TootjadTCL
- Mudel: RP456BLE0EU
- Saadavus: 5
-
437€
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 201 cm | No Frost system | Fridge net capacity 314 L | Freezer net capacity 142 L | Display | 39 dB | Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 297 kWh |
| Avatud ukse alarm | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 723.00 mm |
| Gross height (mm) | 2050.00 mm |
| Gross weight | 85.00 kg |
| Gross width (mm) | 625.00 mm |
| Kõrgus | 201 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 314 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 78.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 456 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5500.00 g |
| Plastic (No PET) | 1500.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | RP456BLE0 |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 142 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 68 cm |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Combi |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.93 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








