Whirlpool Refrigerator | WHK 26362 XBR4E | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 186.5 cm | No Frost system
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WHK 26362 XBR4E
- Saadavus: 1
-
566€
Whirlpool Refrigerator | WHK 26362 XBR4E | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 186.5 cm | No Frost system | Fridge net capacity 201 L | Freezer net capacity 106 L | Display | 37 dB | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 247 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 663.00 mm |
| Gross height (mm) | 1865.00 mm |
| Gross weight | 72.00 kg |
| Gross width (mm) | 595.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 186.5 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 201 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Net weight | 70.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 316 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | WHK 26362 XBR4E |
| Puhkuse funktsioon | Yes |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 106 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 66.3 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Temperatuurialarm | Yes |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.74 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: whirlpool refrigerator whk 26362 xbr4e energy efficiency class e free standing combi height 1865 cm no frost system, whk 26362 xbr4e, whirlpool, kulmikud









