Barbecook Charcoal Barbecue Magnus Original, 85 x 64 x 110 cm | BC-CHA-1067 | Black
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-CHA-1067
- Saadavus: 2
-
469€
Barbecook Charcoal Barbecue Magnus Original, 85 x 64 x 110 cm | BC-CHA-1067 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 67 x 43 cm |
| Gross depth (mm) | 570.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross weight | 29.00 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Net weight | 21.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Magnus Original, 85 x 64 x 110 cm |
| Producer product name | BC-CHA-1067 |
| Tare weight (kg) | 8.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.19 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







