Barbecook Gas Barbecue Luca 412 with Cabinet and Sideburner, 145.4 x 60.3 x 112.3 cm | BC-GAS-3100
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-GAS-3100
- Saadavus: 1
-
818€
Barbecook Gas Barbecue Luca 412 with Cabinet and Sideburner, 145.4 x 60.3 x 112.3 cm | BC-GAS-3100
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 995.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 55.50 kg |
| Gross width (mm) | 620.00 mm |
| Muud funktsioonid | Flat and double-walled lid Integrated gas bottle holder Grill Booster up to 3.8 kW Integrated thermometer |
| Net weight | 50.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Gas Barbecue Luca 412 with Cabinet and Sideburner, 145.4 x 60.3 x 112.3 cm |
| Producer product name | BC-GAS-3100 |
| Tare weight (kg) | 5.50 kg |
| Volume (m3) | 0.33 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







