Easy Camp Family Cutlery | 12 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Inimeste arv | 4 |
| Kaasnevate toodete arv | 12 pc(s) |
| Karbi sisu | 4 knives, 4 forks, 4 spoons, storage bag |
| Materjal | Stainless steel/Plastic |
| Net weight | 0.33 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Nugade arv | 4 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1174 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product name | Family Cutlery |
| Supilusikate arv | 4 pc(s) |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



