Caso Salt and Pepper Grinder | SpiceDuo | Electric | Housing material Stainless steel | Lithium
- TootjadCaso
- Mudel: 01836
- Saadavus: 5
-
62€
Caso Salt and Pepper Grinder | SpiceDuo | Electric | Housing material Stainless steel | Lithium
| All | |
| Aku tüüp | Lithium |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Kõrgus | 15.5 cm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Laius | 13 cm |
| Muud funktsioonid | Plug type: USB to USB-C One-hand operation for effortless grinding while cooking LED light for precise control of the grinding amount Rechargeable lithium batteries with modern USB-C connection Large filling opening for quick and easy refilling of spices |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 454 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Salt and Pepper Grinder |
| Producer product name | SpiceDuo |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 7 cm |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tüüp | Electric |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









