Lanberg Cable Power Strip 3M 5X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper | PS1-05E-0300-BK
- TootjadLanberg
- Mudel: PS1-05E-0300-BK
- Saadavus: 5
-
12€
Lanberg Cable Power Strip 3M 5X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper | PS1-05E-0300-BK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 375.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Net weight | 0.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | Cable Power Strip 3M 5X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper |
| Producer product name | PS1-05E-0300-BK |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Väljundvõimsus | 2500 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








