Lanberg Cable Power Strip, 5X French Outlets Quality-Grade Copper, 3 m | PS0-05E-0300-BK
- TootjadLanberg
- Mudel: PS0-05E-0300-BK
- Saadavus: 5
-
10€
Lanberg Cable Power Strip, 5X French Outlets Quality-Grade Copper, 3 m | PS0-05E-0300-BK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Net weight | 0.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2930 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | Cable Power Strip, 5X French Outlets Quality-Grade Copper, 3 m |
| Producer product name | PS0-05E-0300-BK |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Väljundvõimsus | 2500 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg cable power strip, 5x french outlets quality-grade copper, 3 m ps0-05e-0300-bk, ps0-05e-0300-bk, lanberg, ups




