Lanberg Cable Power Strip, 5X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper, 1.5 m | PS1-05E-0150-BK
- TootjadLanberg
- Mudel: PS1-05E-0150-BK
- Saadavus: 4
-
8€
Lanberg Cable Power Strip, 5X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper, 1.5 m | PS1-05E-0150-BK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | Cable Power Strip, 5X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper, 1.5 m |
| Producer product name | PS1-05E-0150-BK |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Väljundvõimsus | 2500 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg cable power strip, 5x french outlets with switch, quality-grade copper, 15 m ps1-05e-0150-bk, ps1-05e-0150-bk, lanberg, ups






