Lanberg Cable Power Strip, 5X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper, 3 m | PS1-05E-0300-W
- TootjadLanberg
- Mudel: PS1-05E-0300-W
- Saadavus: 1
-
10€
Lanberg Cable Power Strip, 5X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper, 3 m | PS1-05E-0300-W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 485.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31800 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | Cable Power Strip, 5X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper, 3 m |
| Producer product name | PS1-05E-0300-W |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Väljundvõimsus | 2500 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg cable power strip, 5x french outlets with switch, quality-grade copper, 3 m ps1-05e-0300-w, ps1-05e-0300-w, lanberg, ups



