Digitus Dual Monitor Clamp Mount DA-90400 15-32 ", Maximum weight (capacity) 8 kg, Black
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90400
- Saadavus: 5
-
35€
Digitus Dual Monitor Clamp Mount DA-90400 15-32 ", Maximum weight (capacity) 8 kg, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 140.00 mm |
| Brutokaal | 3.76 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 110.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 456.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Funktsioonid | Swivel, Height adjustment |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Muud funktsioonid | For tabletop thicknesses between: 10 - 85 mm. Maximum height adjustment: 31.5 cm. |
| Netokaal | 3.00 kg |
| Paber/Papp | 700.00 g |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Plastik (ilma PET-ita) | 60.00 g |
| Producer product family | Dual Monitor Clamp Mount |
| Producer product name | DA-90400 |
| Screen size compatibility | 15-32 " |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.76 kg |
| TI kaal (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 100 x 100 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: digitus dual monitor clamp mount da-90400 15-32, maximum weight capacity 8 kg, black, da-90400, digitus, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





