DIGITUS Single Monitor Mount, 57", 27 kg
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 133.00 mm |
| Gross weight | 5.92 kg |
| Gross width (mm) | 434.00 mm |
| Net weight | 4.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 896.00 g |
| Plastic (No PET) | 224.00 g |
| Producer | Digitus |
| Tare weight (kg) | 1.12 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: digitus single monitor mount, 57, 27 kg, da-90475, digitus, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

