Neomounts CL35-340BL22 Dual Monitor/TV Mount Ceiling | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 23-42 " | Maximum weight (capac
- TootjadNeomounts
- Mudel: CL35-340BL22
- Saadavus: 2
-
101€
Neomounts CL35-340BL22 Dual Monitor/TV Mount Ceiling | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 23-42 " | Maximum weight (capacity) 45 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel |
| Gross depth (mm) | 16.80 mm |
| Gross height (mm) | 168.00 mm |
| Gross weight | 8.10 kg |
| Gross width (mm) | 22.60 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 42 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 45 kg |
| Net weight | 6.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 200x200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paper/Pasteboard | 1104.00 g |
| Plastic (No PET) | 276.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 23-42 " |
| Tare weight (kg) | 1.38 kg |
| Toote nimetus | CL35-340BL22 Dual Monitor/TV Mount Ceiling |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100, 100x200, 200x100, 200x200 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |





































