Acer | Predator | Orion 3000 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 7 | 265F | 32 GB | DDR5 | 1000 GB | GDDR7 | NVIDIA GeForce RTX
- TootjadAcer
- Mudel: DG.E4TEX.007
- Saadavus: 5
-
2 315€
Acer | Predator | Orion 3000 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 7 | 265F | 32 GB | DDR5 | 1000 GB | GDDR7 | NVIDIA GeForce RTX 5070 | No keyboard | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteriga mudel | GDDR7 |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 1.85 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| I/O-pordid | 1x PCIe x16, 1x PCIe x1, 1x M.2 (SSD), 1x M.2 (WLAN), 1x HDMI, 3x DisplayPort, 3x Audio ports back, 1x Audio ports front, 2x USB 3.2 Gen 1 Type A, 4x USB 2.0 Type A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type A, 1x Rj45 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Keretüüp | Tower |
| Ketta maht | 1000 GB |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälu (pesad x suurus) | 2x16 GB |
| Net weight | 1.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Predator |
| Producer product name | Orion 3000 |
| Protsessori mudel | 265F |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessorituumad | 20 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





